خوش آمدید!

به سایت کلنیک زیبایی ماهی خوش آمدید.

از دست دادن حجم و فرم در لب ها می تواند تقارن صورت را از بین ببرد و همچنین باعث پیری چهره شود . هنگامی که لب ها حجم خود را از دست می دهند، اغلب نازک می شوند و چین و چروک و خطوط ریز ایجاد می کنند.

ما طیف گسترده ای از درمان های بزرگ کردن لب را ارائه می دهیم که خطوط و چین و چروک های ظریف را از بین می برد. لب‌های حجیم به شما کمک می‌کند سالم‌تر به نظر برسید در حالی که شکل بهبود یافته لب تعادل را به کل صورت باز می‌گرداند.

چه لب های شما به دلیل افزایش سن حجم خود را از دست داده باشند و چه همیشه خواهان لب های پرتر بوده اید، روش های بزرگ کردن لب و تغییر شکل می تواند به شما کمک کند به ظاهری که همیشه می خواستید برسید. لب های پر و انحنادار ارتباط تنگاتنگی با جوانی و احساسات دارند. به لطف پیشرفت های صورت گرفته در بزرگ کردن لب، اکنون می توانید به طور موقت یا دائم از لب های پرتر لذت ببرید.

بزرگ کردن لب چیست؟

لب ها به متعادل کردن ظاهر صورت کمک می کنند. لب های نازک یا کوچک می توانند چهره را نامتناسب نشان دهند. دکتر سمانه خلیلی استعداد زیادی در تقویت تقارن و زیبایی صورت با بزرگ کردن لب دارد. او به بیماران خود روش های متعددی را برای تقویت بدن ارائه می دهد تا بتوانند بهترین گزینه را برای خود و سبک زندگی خود داشته باشند.

بزرگ کردن لب در بین مردان و زنان در هر سنی رایج است. روش های ارائه شده در کلینیک دکتر خلیلی شامل پرکننده های پوستی، انتقال چربی و کاشت لب می باشد. این تکنیک‌ها در میزان تهاجمی بودنشان متفاوت هستند، اما در نهایت برای نتیجه دلخواه بیمار سفارشی می‌شوند.

دلایل بزرگ کردن لب

بیمارانی که به دنبال بزرگ کردن لب هستند ممکن است دلایل مختلفی برای این کار داشته باشند. با این حال، اکثر مردان و زنانی که خواهان این روش هستند، یک یا چند مورد از شرایط زیر را دارند.

  • نداشتن حجم مورد نظر
  • لب های نامتناسب
  • لب های کج
  • عدم تقارن
  • خطوط سیگاری

حجبم کردن لب ها

برای اصلاح یک یا چند مورد از این شرایط می توان از تقویت لب با تزریق مواد طبیعی یا مصنوعی به لب ها برای افزایش حجم آنها استفاده کرد. هنگامی که لب های شما پرتر هستند، می توانند شما را جوان تر و جذاب تر نشان دهند. در واقع، بیش از 100 سال است که برای بزرگ کردن لب تلاش می شود. به لطف آخرین پیشرفت‌ها در جراحی زیبایی، افرادی که خواهان لب‌های پرتر هستند، اکنون گزینه‌های مطمئن و مؤثری برای دستیابی به ظاهر دلخواه خود دارند.

تکنیک

روشی که برای بزرگ کردن لب ها استفاده می شود در مشاوره شخصی شما مشخص می شود. روشی که تصمیم گرفته می شود، متناسب با نیازهای فردی هر بیمار تنظیم می شود. دکتر سمانه خلیلی بیماران خود را با استفاده از مواد و روش های زیر درمان می کند:

پرکننده های پوستی

پرکننده های تزریقی لب امروزه محبوب ترین شکل بزرگ کردن لب هستند. شامل ژل های نرمی است که به صورت استراتژیک در سراسر لب ها تزریق می شود. این پرکننده ها به حجیم شدن لب ها، معکوس کردن خطوط لب و بهبود حاشیه لب ها کمک می کنند. امروزه بسیاری از پرکننده های لب موجود هستند که به طور خاص برای درمان لب ها طراحی شده اند. طول عمر این پرکننده ها متفاوت است اما میانگین طول عمر آن چهار ماه تا یک سال است. فیلرهای لب مانند سایر فیلرها ماندگاری ندارند، زیرا لب ها اغلب استفاده می شوند. خوشبختانه، می‌توانید قرار ملاقات‌های نگهداری را برنامه‌ریزی کنید تا مطمئن شوید لب‌هایتان حجیم و حسی می‌مانند.

کلاژن

یکی از رایج ترین روش ها برای بزرگ کردن لب، تزریق کلاژن است. کلاژن پروتئینی است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد و چارچوبی را در لایه های زیرین پوست ایجاد می کند. از آنجایی که بیشتر کلاژن موجود در بازار از پوست گاو مشتق می شود، قبل از تجویز آن باید آزمایش آلرژی انجام دهید. کلاژن حدود 3-5 ماه باقی می ماند.

انتقال چربی

چربی را می توان از سایر قسمت های بدن به لب ها پیوند زد. اما معمولاً تزریق چربی توصیه نمی شود. هنگامی که چربی توسط بدن بازجذب می شود، می تواند ظاهری نامنظم در سراسر لب ها ایجاد کند. تزریق چربی یک روش دو مرحله ای است که شامل لیپوساکشن و تزریق چربی است. لیپوساکشن برای برداشتن چربی های غیر ضروری از شکم یا سایر قسمت های ترجیحی استفاده می شود. چربی جمع آوری شده تمیز می شود و در سرنگ قرار می گیرد. سپس دکتر یونایی چربی را در امتداد لب ها تزریق می کند تا ظاهری طبیعی و کامل تر به لب ها بدهد. بیماران از انتقال چربی برای بزرگ کردن لب لذت می برند زیرا این روش به آنها اجازه می دهد تا چربی یک ناحیه از بدن خود را لاغر کنند و آن را به لب های خود منتقل کنند.بهبود همه جانبه در ظاهر آنها. انتقال چربی نیازی به تست آلرژی ندارد زیرا فقط از چربی خود شما استفاده می شود. انتقال چربی یک راه طبیعی برای تقویت لب ها و بهبود خطوط بدن شما است.

گورتکس

این ماده مصنوعی اغلب برای افزایش حاشیه لب ها، کاهش ظاهر خطوط ریز اطراف دهان (همچنین به عنوان خطوط سیگاری شناخته می شود) استفاده می شود. معمولاً برای حجم دادن به کل لب استفاده نمی شود زیرا آنها را بیش از حد سفت می کند و بافت لطیفی را که اکثر مردم می خواهند لب هایشان داشته باشد از بین می برد.

آلودرم

آلودرم کلاژن طبیعی است که از اهداکنندگان انسانی گرفته می شود. از آنجایی که کلاژنی که به طور طبیعی در بدن تولید می شود یکسان است، قبل از تزریق نیازی به آزمایش آلرژی نیست. آلودرم را می توان بسیار موثر شکل داد و یک انتخاب محبوب برای تقویت لب است.

همه این روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارند . درمان مناسب بزرگ کردن لب برای شما به وضعیت فعلی و نتایج دلخواه شما بستگی دارد.

مزایا ی بزرگ کردن لب

مزیت اصلی بزرگ کردن لب، داشتن صورت متعادل تر و جذاب تر است. لب‌های حجیم واقعاً می‌توانند چهره را جوان‌تر و احساسی‌تر نشان دهند.

این روش برای مردان و زنانی که می خواهند لبخند و ظاهر کلی خود را زیباتر کنند بسیار مناسب است.

فقط بهبود ظاهر لب ها زوایای صورت و شکل شما را بیشتر می کند. افرادی که علاقه مند به بزرگ کردن لب هستند باید سالم، عاری از تبخال باشند و انتظاری واقع بینانه از آنچه می توان با بهبودهای آرایشی به دست آورد، داشته باشند. اگر علاقه مند به تغییر چهره خود با روش بزرگ کردن لب هستید، همین امروز برای مشاوره با دکتر سمانه خلیلی برنامه ریزی کنید!

مشاوره شخصی

یک جلسه خصوصی با دکتر خلیلی به شما این فرصت را می دهد که از یک متخصص در مورد تجربه او در انجام جراحی های زیبایی و اینکه بهترین راه حل شما فکر می کند بپرسید. دکتر سمانه خلیلی سعی خواهد کرد در مورد شما و زیبایی که مد نظر دارید و روش هایی که برای شما ممکن هستند بیشتر توضیح دهدسوالات معمول در مورد سلامت، تاریخچه پزشکی و داروها به دکتر خلیلی کمک می کند تا تشخیص دهد که آیا شما کاندیدای سالمی هستید یا خیر .

شما و دکتر خلیلی با هم برای ایجاد بهترین برنامه درمانی خود تلاش خواهید کرد که نتایج مطلوب شما را تضمین کند.

آماده سازی

پرکننده های لب نیازی به آماده سازی ندارند ،دکتر خلیلی مراحل آماده شدن برای تاریخ جراحی را به شما اطلاع خواهد داد. این مراحل اغلب شامل یافتن وسایل نقلیه برای قرار ملاقات و بازگشت، پر کردن نسخه ها، مرخصی گرفتن از محل کار و غیره است. بهترین راه برای اطمینان از اینکه نتایج ایده آل خود را به دست می آورید این است که به خوبی آماده شوید .

روش

برای درمان پرکننده لب، ابتدا یک بی حس کننده موضعی روی لب ها اعمال می شود. پس از اعمال بی حسی، فیلر ترجیحی روی لب ها تزریق می شود.

کل درمان فقط حدود بیست دقیقه طول می کشد .

تزریق چربی در دو مرحله انجام می شود . ناحیه اهدا کننده برای جراحی لیپو تمیز و علامت گذاری می شود. بیهوشی اعمال می شود و پس از آن برش های کوچک ایجاد می شود. سلول‌های چربی استخراج می‌شوند و ناحیه اهداکننده برای نشان دادن خطوط طبیعی شما مجسمه‌سازی می‌شود. هنگامی که ظاهر مورد نظر به دست آمد، برش ها بسته و بانداژ می شوند. چربی جمع آوری شده تمیز می شود و در سرنگ قرار می گیرد و به لب تزریق می شود. این روش دو تا سه ساعت طول خواهد کشید.

در روش کاشت لب، از بی حسی موضعی برای اطمینان از راحتی شما استفاده می شود. ایمپلنت های گورتکس در گوشه های لب کار گذاشته می شوند و پس از رسیدن به اثر مطلوب، لب ها تمیز و بانداژ می شوند. درمان ممکن است حدود یک ساعت طول بکشد.

بهبود

بهبودی به روش انجام شده مربوط خواهد شد. پرکننده های لب نیازی به استراحت ندارند، در حالی که انتقال چربی و کاشت لب نیاز به استراحت بیشتری دارند.

نکته مهمی که در هر یک از این درمان ها باید به خاطر داشته باشید این است که با لب های خود ملایم باشید، از آنتی هیستامین ها اجتناب کنید، در صورت لزوم آنها را یخ کنید و هنگام استراحت سر خود را بالا نگه دارید .

خواب کافی و هیدراته ماندن بخش مهمی در حفظ سلامت پوست و بدن شما خواهد بود. دکتر یونایی ممکن است یک قرار ملاقات بعدی را برای اطمینان از بهبودی نتایج شما توصیه کند. این جلسات زمان بسیار خوبی برای پرسیدن همه سوالات جدید شماست!

خطرات و عوارض

خطرات مرتبط با هر درمانی وجود دارد. ما برای بررسی خطرات احتمالی در طول مشاوره خصوصی شما وقت صرف خواهیم کرد. این جلسه به شما این فرصت را می دهد که سؤالات خود را بپرسید و هرگونه نگرانی را که ممکن است داشته باشید بیان کنید.

ما مطمئن خواهیم شد که اقدامات احتیاطی را برای اطمینان از درمان و بهبودی سالم انجام خواهیم داد. داروهایی برای کاهش خطر عفونت تجویز خواهد شد. پیروی از دستورالعمل های مراقبت پس از درمان، گامی مهم برای دستیابی به نتایج مورد نظر شما است.

بیمارانی که درک خوبی از پرکننده های لب دارند و انتظارات واقع بینانه دارند، اغلب عاشق نتایج آنها می شوند.

نتایج

بلافاصله متوجه تفاوت در ظاهر لب های خود خواهید شد! این نتایج تنها در روزهای گذشته بهتر می شوند، زیرا لب های شما با درمان سازگار می شوند. بسته به نوع درمان شما، نتایج بزرگ کردن لب شما ممکن است از چهار ماه تا سال ها طول بکشد. بهترین راه برای حفظ نتایج این است که لب های خود را هیدراته نگه دارید و از اشعه های مضر UV محافظت کنید. بالم لب با SPF را امروزه می توان در اکثر فروشگاه های مواد غذایی خریداری کرد.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


نمایش این کد فقط در ادامه مطلب
برچسب ها : تزریق ژل لب , بزرگ کردن لب , حجیم سازی لب , تزریق چربی به لب ,
بازدید : 25
تاریخ : چهارشنبه 04 آبان 1401 زمان : 11:03 | نویسنده : محیا رنجبر | نظرات (0)

ارسال نظر برای این مطلب


کد امنیتی رفرش
آمار سایت
آمار مطالب
کل مطالب : 3
کل نظرات : 0
آمار کاربران
تعداد اعضا : 0

کاربران آنلاین

آمار بازدید
بازدید امروز : 10
باردید دیروز : 2
گوگل امروز : 0
گوگل دیروز : 0
بازدید هفته : 13
بازدید ماه : 82
بازدید سال : 261
بازدید کلی : 1,413
اطلاعات کاربری

عضو شويد


فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آرشیو
جستجو

کدهای اختصاصی
پشتیبانی
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : Enterweb.ir